Loading...
Új
Oreo Mini keksz, vaníliás ízű, 114 g

Oreo Mini keksz, vaníliás ízű, 114 g

Ropogós mini kakaós kekszek lágy vaníliás töltelékkel — tökéletes uzsonnára, kávé mellé vagy útra.


940 Ft
824.6 Ft / 100g
ks
Hűségprogram A hűség kifizetődik.
Szerezzen akár 15% folyamatos kedvezményt mindenre.
Hűségprogram
Boltunk értékelése (összesen 20 értékelések)
99 % vásárlói ajánlások az elmúlt 90 napban
★ ★ ★ ★ ★
Julianna K.
Nagyon elégedett vagyok. Minőségi termékeket kaptam, gondos csomagolásban. A webáruház használata egyszerű, és korrekt infó van a termékekről. Gyors volt a kiszállítás is. Fogok én még itt vásárolni!
★ ★ ★ ★ ★
Ildikó B.
Nagyon elégedett vagyok!A kérdéseimre gyorsan valaszoltak,a csomag pedig nagyon hamar megérkezet!Minden rendben volt csak ajánlani tudom az áruházat!????
★ ★ ★ ★ ★
Viktória R.
Egyszerűen nem válaszolnak a levelekre.

Mini kakaós kekszek krémes vaníliatöltelékkel — a klasszikus páros praktikus, kis kiszerelésben. A falatnyi darabok tökéletesek gyors uzsonnához, tea- vagy kávészünethez, gyerekek tízórais dobozába és útra. A töltelék a termék körülbelül 29 %-át teszi ki.

A csomag összesen 114 g, amely 6 külön csomagra, egyenként 19 g van osztva. Így nem kell az egészet egyszerre kinyitnod, és az adagokat könnyedén magaddal viheted táskában, hátizsákban vagy iskolatáskába.

A mini kekszek desszertekhez is kiválóak — díszíts velük cupcake-eket, poharakat vagy sajttortákat, illetve használd ropogós kiegészítőként fagylalthoz. Méretük miatt jól működnek gyermekzsúrokon és desszertasztalon is.

Fő előnyök:

  • kakaós kekszek krémes vaníliatöltelékkel,
  • mini méret uzsonnához és desszertek díszítéséhez,
  • összsúly: 114 g,
  • 6 külön csomag, egyenként 19 g,
  • kényelmes utazáshoz, iskolába és munkába,
  • alkalmas cupcake-ekhez, poharakhoz és egyéb desszertekhez.


Súly

A csomag a következőket tartalmazza: 114 g

A termék összetétele

búzaliszt, cukor, pálmaolaj, repceolaj, búzakeményítő, kakaópor (csökkentett zsírtartalommal 4,7%), glükóz–fruktóz‑szirup, sütőszerek: ammónium‑karbonátok, kálium‑karbonátok, nátrium‑karbonátok; só, emulgeálószer: szójalecitin; savszabályozó: nátrium‑hidroxid, aromák. Tartalmazhat tejet.

Allergének glutén, Tej, Szója

Tápértékek 100 g-onként

Energiaérték kJ 1982 kj
Energiaérték kcal 473,6 kcal
Zsírok 19 g
    - ebből telített zsírsavak 5,4 g
Szénhidrátok 67 g
    - ebből cukrok 35 g
Fehérje 5,6 g
Szál 2,9 g
Só 0,76 g

Származási ország

Cseh Köztársaság

Termék paraméterei

Kategóriák: Egyéb ehető választék
Gyártó Oreo
EAN 7622202354892
Termékszám 04324240

Recenzió

Az értékelések olyan vásárlóktól származnak, akik megvásárolták a terméket („Ellenőrzött vásárló” jelöléssel).
A régebbi értékelések „Nem ellenőrzött vásárló” jelöléssel szerepelhetnek, mivel a beküldésük időpontjában nem mindig volt lehetséges a vásárlás ellenőrzése.
Jelenleg csak azok a vásárlók küldhetnek be értékelést, akik ténylegesen megvásárolták a terméket online áruházunkból.

Kapcsolódó termékek

Dr. Oetker szódabikarbóna (15 g) DO0007 torta

Sütőszóda Dr. Dabontól

120 Ft
800 Ft / 100g

Raktár > 10 db

Dr. Oetker 100% tojásfehérje

100%-ban szárított tojásfehérje a Dr. Oetker-től. Csomagolás: 15 g.

960 Ft
6400 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Új
Opavia hagyományos babapiskóta 220 g

Opavia hagyományos babapiskóta 220 g

Hagyományos Opavia keksz 220 g, gazdag tojástartalommal — ideális süteményalapokh

960 Ft
436.4 Ft / 100g

Raktár > 10 db
Új
BeBe vajas ízű omlós keksz 130 g - FoodConsult s.r.o.

BeBe vajas ízű omlós keksz 130 g - FoodConsult s.r.o.

Křupavé celozrnné sušenky s jemnou máslovou a vanilkovou příchutí, které se hodí ke snídani, ke ká

580 Ft
446.2 Ft / 100g

Raktár > 10 db